Afbeelding
Foto:

Harporkest speelt muzikale vertelling ‘Dromen’ in De Tuyter

Nieuws

Krimpen a/d IJssel - Een groot harporkest strijkt zaterdag 28 juni neer in de theaterzaal van De Tuyter in Krimpen a/d IJssel. Het bestaat uit leerlingen van Muziekschool Krimpen en van harpdocenten uit de regio. Ze spelen de muzikale vertelling Dromen, van harpiste en componiste Sabien Canton.

Dromen is een kindervoorstelling waarin de gevoelige Olivier op zoek gaat naar hét recept voor dromen, zoals zijn oma die altijd maakte. Samen met zijn zus maakt hij een avontuurlijke reis: hij komt terecht in het Tijdspaardersdorp, ontmoet de gekke ridder Bisbigliando en staat oog in oog met mysterieuze schaduwgeesten. Maar vindt hij uiteindelijk ook het recept om dromen te maken?

Het verhaal wordt verteld door Stephen Rothman en muzikaal omlijst door het harporkest onder leiding van Sabine Meijers.

Het concert is een initiatief van de drie harpdocenten Lenie de Meij, Emilie Bastens en Sabine Meijers. Hun leerlingen, afkomstig van Muziekschool Krimpen, Cultuurhuis Heemskerk, BplusC Leiden en de Camac Harpschool, geven twee concertuitvoeringen: om 14.30 uur (1) en om 16.15 uur (2). 

Kaarten kosten 3,50 euro voor kinderen t/m 12 jaar en 7,50 euro voor volwassenen. Ze zijn online verkrijgbaar via de volgende links: concert 1 - https://www.ticketkantoor.nl/shop/harpdromen1; concert 2 - https://www.ticketkantoor.nl/shop/harpdromen2.

Meer informatie: www.muziekschoolkrimpen.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Femke met haar tatoeage ter ere van ‘soulmate’ Gijs.
serie ‘Meer dan inkt’ 3 uur geleden
Van liefde op het eerste gezicht naar een blijvend eerbetoon: ‘Zo blijft Gijs altijd bij me’
Afbeelding
Nieuws 3 uur geleden
Vlister IJsclub na 130 jaar nog volop in beweging
Afbeelding
foto’s 3 uur geleden
Jubileumwedstrijd in Vlist levert verre sprongen op
Afbeelding
foto’s 21 uur geleden
Minder drukte op zomerbraderie Krimpen aan de Lek door hoge temperaturen

Advertenties uit de krant

Stijn en Maritgen Boon met enkele van hun koeien.
interview #trotsopdeboer 27 jun, 10:00
De route naar een eigen boerderij: Stijn en Maritgen Boon bouwen geleidelijk een eigen veestapel op
Afbeelding
foto’s 26 jun, 21:43
Ouderkerk aan den IJssel geniet van spetterend en verkoelend waterfestijn
De wethouders Wisja Pannekoek, Ria Boere en Pascal van der Hek (v.l.n.r.) namen donderdagavond tijdens een speciale raadsvergadering afscheid van hun wethouderschap. Rechts burgemeester Hans Beenakker.
Nieuws 26 jun, 17:00
Warm afscheid voor Boere, Van der Hek en Pannekoek: ‘Jullie hebben je met hart en ziel ingezet’
Afbeelding
Nieuws 26 jun, 15:44
Knoop doorgehakt: McDonald’s krijgt definitief groen licht voor vestiging aan N210
TIjdens een speciale raadsvergadering in Lekkerkerk is donderdagavond de nieuwe wethoudersploeg geïnstalleerd. Van links naar rechts: Dick van Sluis, Jeffrey Groen, Irma Bultman, Leo Barth en Sandro Kovacic. Rechts burgemeester Hans Beenakker.
Nieuws 26 jun, 15:39
Nieuwe wethouders officieel aan de slag in Krimpenerwaard

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen