
Harporkest speelt muzikale vertelling ‘Dromen’ in De Tuyter
NieuwsKrimpen a/d IJssel - Een groot harporkest strijkt zaterdag 28 juni neer in de theaterzaal van De Tuyter in Krimpen a/d IJssel. Het bestaat uit leerlingen van Muziekschool Krimpen en van harpdocenten uit de regio. Ze spelen de muzikale vertelling Dromen, van harpiste en componiste Sabien Canton.
Dromen is een kindervoorstelling waarin de gevoelige Olivier op zoek gaat naar hét recept voor dromen, zoals zijn oma die altijd maakte. Samen met zijn zus maakt hij een avontuurlijke reis: hij komt terecht in het Tijdspaardersdorp, ontmoet de gekke ridder Bisbigliando en staat oog in oog met mysterieuze schaduwgeesten. Maar vindt hij uiteindelijk ook het recept om dromen te maken?
Het verhaal wordt verteld door Stephen Rothman en muzikaal omlijst door het harporkest onder leiding van Sabine Meijers.
Het concert is een initiatief van de drie harpdocenten Lenie de Meij, Emilie Bastens en Sabine Meijers. Hun leerlingen, afkomstig van Muziekschool Krimpen, Cultuurhuis Heemskerk, BplusC Leiden en de Camac Harpschool, geven twee concertuitvoeringen: om 14.30 uur (1) en om 16.15 uur (2).
Kaarten kosten 3,50 euro voor kinderen t/m 12 jaar en 7,50 euro voor volwassenen. Ze zijn online verkrijgbaar via de volgende links: concert 1 - https://www.ticketkantoor.nl/shop/harpdromen1; concert 2 - https://www.ticketkantoor.nl/shop/harpdromen2.
Meer informatie: www.muziekschoolkrimpen.nl.





















