
Ondanks regen trekken 1065 wandelaars door Papendrecht bij 53ste A4daagse
NieuwsPapendrecht - De 53ste A4daagse van Papendrecht is maandagavond nat begonnen, maar dat hield de deelnemers niet tegen. Maar liefst 1065 wandelaars deden mee.
Vooral de bui rond 18:00 uur was hevig, maar de wandelaars lieten zich niet afschrikken. Met een ijsje in de hand bereikten ze het eindpunt. Ook de vrijwilligers bleven gewoon aan het werk en begeleidden de deelnemers veilig door de gemeente.
Administratie soms nat geworden
Wie gisteren wijzigingen in de medailles heeft doorgegeven, wordt gevraagd dat opnieuw te doen. De administratie heeft de regen niet altijd goed doorstaan. Doorgeven kan vanavond (dinsdag) aan de tent of via de mail.
Vanavond vindt de tweede wandelavond plaats. Het wordt mogelijk opnieuw een regenachtige avond. Individuele wandelaars kunnen bij de tent, in de rij van hun inschrijfnummer, het strookje voor de tweede dag ophalen. Inschrijven is nog steeds mogelijk. De routes zijn vanaf 15:00 uur te vinden op de website van SV De Zonnebloem: www.speeltuindezonnebloem.nl.





















