
Voetbalclub Drechtstreek viert 80 jaar met festivalweekend
Nieuws 62 keer gelezenPapendrecht - Voetbalvereniging Drechtstreek viert haar 80-jarig bestaan met een tweedaags jubileumfestival op vrijdag 29 en zaterdag 30 mei. Sport, muziek en gezelligheid staan centraal.
Tijdens het weekend organiseert de club een 7-tegen-7 voetbaltoernooi en is er live muziek en volop eten en drinken. Bijna 200 vrijwilligers maken het evenement mogelijk. Zij verzorgen bardiensten, bouwen het terrein op, regelen sponsoring en ontvangen bezoekers.
Brede betrokkenheid
Vrijwel iedereen binnen de club draagt op zijn of haar manier bij aan het festival. Die brede inzet laat volgens de vereniging zien hoe sterk de saamhorigheid is.
Leden en bezoekers kunnen ook uitkijken naar een gevarieerd muzikaal programma. Met de huidige weersvoorspellingen in het vooruitzicht zijn volgens de club alle ingrediënten aanwezig voor een geslaagd jubileumweekend.
De vereniging bedankt alle vrijwilligers en sponsors die het evenement mogelijk maken, waaronder Breko, PSI Piping, Kooyman Eigen huis, A&G Autoservice, Gebr. De Koning en VORM.





















