
De jaarlijkse kermis aan de Haven in Alblasserdam komt er weer aan
Nieuws 3.456 keer gelezenAlblasserdam - Ook dit jaar strijkt de voorjaarskermis weer neer op haar vertrouwde locatie aan de Haven in Alblasserdam. Van 7 tot en met 14 mei valt weer te genieten van een keur aan attracties en biedt de kermis vermaak voor jong en oud.
Wat te denken van de Techno Dance. Een dansende en swingende machine, Met een hoop gesis worden al ronddraaiend de armen naar omhoog uitgedrukt, om vervolgens weer naar omlaag te zakken. Met wisselende snelheden en uitdrukkracht is dat een machtige beleving.
Bij de WIP, een dansende bank, swing je met wisselende snelheden van links naar rechts en van boven naar beneden. Dat levert steevast van die lekkere kriebeltjes op in de onderbuik.
Echte nostalgie
Echte nostalgie vind je bij de Calypso. Hier maken de gondeltjes sierlijke rondjes, terwijl de attractie zelf ook haar rondjes draait. Een typische familieattractie die voor de wat oudere bezoekers ongetwijfeld goede herinneringen oproept aan de tijd van weleer.
Ook de kleintjes kunnen hun hart ophalen, bijvoorbeeld bij de Flying Jumbo. Daar kiest een reeks kleurige olifanten het luchtruim voor een vliegreis op een zelf te bepalen hoogte. Papa of mama kunnen mee op reis om de jonge avonturiers te begeleiden. De dansende theekopjes, oftewel de Tea Cups, is ook al zo’n leuke kinderzaak. Met geringe snelheid draaien een reeks bontgekleurde ‘theekopjes’ rond en waan je je zo maar in een heuse sprookjeswereld.
Kleurige attracties
Maar ook de Mini Cars en Trampoline zijn aanwezig en favoriet bij de jonge kermisvierders. Het zijn stuk voor stuk kleurige kinderzaken die allemaal het avontuur in zich hebben.
Wie liever een gokje waagt, kan ook terecht bij de kermis. Bij de Pink Date zijn deze prijzen ook nog eens extra groot.
En natuurlijk is er ook veel lekkers; een heerlijk zoete suikerspin, versgebakken Olie, krenten op appelbollen, de echte Spaanse Churros, het is er allemaal.
Als extra komt op woensdag 7 mei om 16.00 uur Dickie Dik op visite. Op vrijdag 9 mei om 19.00 uur komt Mr. Bean langs, terwijl op zaterdag 10 mei om 15.00 uur Bleuy en Bingo gezellig komen kermisvieren. Op dinsdag 13 mei is het de beurt aan Stitcvh. Hij arriveert om 19.00. Afsluitend brengt Bing op woensdag 14 mei om 16.00 uur een bezoek aan de kermis
Openingstijden:
Op woensdag 7 mei is de kermis geopend van 13.00 tot 22.30 uur. Donderdag 8 mei van 14.30 tot 22.30 uur. Vrijdag 9 en zaterdag 10 mei van 13.00 tot 23.00 uur. Op zondag 11 mei is de kermis gesloten. Maandag 12 en dinsdag 13 mei van 14.30 tot 22.30 uur en op woensdag 14 mei van 13.00 tot 21.00 uur.
Voor voordelig kermisvieren vind je op de website www.kermiskorting.nl van veel attracties een kortingsbon.






















