Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Stuif komt er weer aan: in de herfstvakantie in Papendrecht

Nieuws 830 keer gelezen

PAPENDRECHT • Het Sportcentrum Papendrecht, Wasko & Suppord organiseren in de herfstvakantie weer de Stuif voor alle kinderen van 6 tot en met 12 jaar uit Papendrecht.

Van maandag 28 oktober tot en met donderdag 31 oktober van 10:00 tot 15:00 uur is het Sportcentrum Papendrecht de plek waar de activiteiten zijn.

Veel activiteiten

Tijdens de stuif zal er een spring-in zijn (een hal vol met springkussens, stormbanen en nog meer), filmhuis, diverse workshops om te volgen (o.a. hip-hop, breakdance, afrodance), elke middag zwemmen/stormbaan, crea-tent, Mad-science, smikkelhoek en Wasko-sport (met o.a. lasergamen, midgetgolf, enzovoorts).

De Stuif is net als voorgaande jaren, alleen voor kinderen toegankelijk. Ouders en andere volwassenen hebben dus geen toegang tot het Sportcentrum tijdens de Stuif.

Kaartjes kopen

Vanaf 14 oktober kun je enkel aan de kassa bij het Sportcentrum dag- (€ 7,50) en weekbanden (€ 25,00) voor de Stuif kopen. Het Sportcentrum Papendrecht heeft hiervoor speciaal geselecteerde openingstijden: In week 42 maandag t/m vrijdag van 09.00-12.00 uur en maandag t/m donderdag van 19.00-21.00 uur en week 43 maandag t/m vrijdag van 09.00-12.00 uur en maandag t/m donderdag van 19.00-21.00 uur. Ook in het weekend zaterdag en zondag van week 42 en week 43 kan dit nog tussen 09:00 en 12:00. De dag- en weekbanden worden op naam (gekoppeld aan een nummer) verkocht. In de Stuifweek kan elke dag na 15:00 een kaartje gekocht worden voor de volgende dag(en)

Het hele programma met alle details van de Stuif staat op de website van het Sportcentrum: www.sportpapendrecht.nl.

Prikkelarm uur

Op woensdag 30 oktober is er van 09:00 tot 10:00 uur een prikkelarm uurtje. Dit is bedoeld voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar die moeite hebben met het verwerken van prikkels. Maximaal 1 begeleider per kind en beperkte plekken. Aanmelden of vragen kan via info@suppord.nl en de kosten hiervan zijn €2,50.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Levi Sprong verongelukte in het verkeer.
Nieuws 6 uur geleden
Rouw in regio na overlijden Levi Sprong (14) uit Alblasserdam. De Zwerver: ‘Verdriet is groot’
Afbeelding
Sport 8 uur geleden
Drechtstreek deelt lolly’s uit als afsluiting van campagne rondom positief gedrag
Afbeelding
112 20 uur geleden
Dakbrand aan de Kraanbaan in Alblasserdam
Afbeelding
112 20 uur geleden
Ongevallen in Noordtunnel bij Alblasserdam en op Brug over de Noord

Advertenties uit de krant

Het affiche van de maaltijd tijdens Vluchtelingendag.
Nieuws 22 uur geleden
Vluchtelingen en Papendrechters delen maaltijd tijdens Vluchtelingendag
De meiden van C2 werden kampioen in de 1e klasse.
Sport 13 mei, 11:31
Kampioensduik voor twee jeugdploegen Smash ‘66
Afbeelding
Nieuws 13 mei, 09:34
Waterschap vraagt inwoners mee te denken over waterbeleid 2028–2033
Aad Koot (links) en Karel Spitsbaard.
Sport 13 mei, 09:20
VV Papendrecht behoort tot select gezelschap met KNVB FairPlay-certificaat
Tobias Huurman op zijn fiets.
Nieuws 13 mei, 09:15
Tobias Huurman uit Papendrecht gaat 400 kilometer fietsen voor Oekraïne

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen