Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Café De Trap Af uit Papendrecht viert 40-jarig jubileum

Nieuws

PAPENDRECHT • Café De Traf Af aan het Westeind 76 in Papendrecht in de maand oktober het 40-jarig jubileum.

In 1983 startten Papendrechtse jongeren een plek voor jongeren die de clubs en discotheken waren ontgroeid. Vanaf de eerste dag werd en wordt het café gerund door een groep vrijwilligers die alle werkzaamheden oppakken die nodig zijn, van het bemensen van de bar tot aan het benodigde onderhoud.

Het café is open op vrijdag en zaterdag van 20.00 tot 02.00 uur en elke eerste zondag van de maand van 14.00 tot 17.00 uur is er TrapAfPlus op initiatief van de oprichters. Men kan bij Café De Trap Af ook nog steeds terecht voor liveoptredens. Bijna elke maand staat er wel een band met elke keer weer een andere muziekstijl. Ook worden er geregeld thema-avonden gehouden en ook de karaoke is een terugkerende activiteit.

Vanwege de feestmaand is er op zaterdag 14 oktober een optreden van Foolproof & East end band, op 21 oktober is er karaoke en op 27 en 28 oktober is er Halloweekend. Meer informatie is ook te vinden op: https://www.facebook.com/CafeDeTrapAf en https://www.instagram.com/cafedetrapaf.

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Met een zielig verhaal wist de Roemeen geld los te krijgen bij kerken.
Nieuws 6 uur geleden
Roemeen licht kerken in Alblasserdam op
Afbeelding
Nieuws 7 uur geleden
Kinderen van Alblasserdamse basisschool geëvacueerd van rondvaartboot op Oosterschelde tijdens schoolkamp
Afbeelding
112 9 uur geleden
Geparkeerde auto vliegt in brand: meerdere voertuigen beschadigd in Papendrecht
• Jan Dirk van der Borg.
Nieuws 11 uur geleden
Wethouder Jan Dirk van der Borg over plan voor opvang statushouders: ‘We kiezen niet voor niets doen’

Advertenties uit de krant

Het gebouw aan de Seringenstraat waar de statushouders komen.
Nieuws gisteren
Papendrecht zoekt tijdelijke woonruimte voor statushouders aan Seringenstraat
Afbeelding
Nieuws gisteren
CSG De Lage Waard uit Papendrecht brengt onderwijs en regio samen tijdens DLW Connect
Afbeelding
Nieuws 27 mei, 12:08
Burgemeester van Alblasserdam sloot drugswoning terecht, oordeelt de rechter
Henk en Netty Haverkamp (links) Kees en Rinie Bezemer met hun Koninklijke onderscheidingen.
Nieuws 27 mei, 11:07
Vier lintjes, twee echtparen: ‘Het zit in je lijf, dus je doet het gewoon!’
Afbeelding
Nieuws 27 mei, 08:12
Gratis donuts bij Bij Bosshardt in Papendrecht tijdens Nationale DonutDag

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen