Kelderverkoop en markt op Kerkplein in Alblasserdam
zaterdag 21 juni 2025 9:00
Op het kerkplein van de Grote Kerk, Cortgene 8 in Alblasserdam, wordt op zaterdag 21 juni kelderverkoop en (rommel)markt gehouden.
Voor deze markt zijn er weer veel leuke spulletjes verzameld, brocante, antiek en retro. De sieradenkraam van Nellie heeft weer een enorme keus aan allerlei sieraden, er zijn ook weer een aantal fuchsiastekken en vetplanten. Enveloppentrekken met mooie prijzen. Grote kledinguitverkoop voor 1 euro per stuk. Pauzeren kan met een broodje hamburger op het terras, of in de Damsteen naast de kerk met koffie/thee met iets lekkers of een lunchmoment.
Op het plein achter de kerk is er de rommelmarkt. De Kelderverkoop is eveneens geopend, ingang aan de achterzijde van de kerk. Eenmaal door de achteringang, de trap af naar de kelders onder de kerk. Ook nu weer een enorme uitstalling van tweede kans spulletjes: grote uitverkoop zomerkleding, huishoudelijke artikelen, lampen, meubels, gordijnen, decoratie, puzzels, poppen, speelgoed en audio.
In de kelder zijn boekenliefhebbers welkom. Er is een grote uitverkoop van boeken, kinderboeken, kookboeken, reisgidsen, streekromans en christelijke lectuur, 6 boeken voor € 2,50. Maar ook een expositie van wanddecoraties in alle denkbare uitvoeringen. De Kelderverkoop en markt begint om 09.00 uur en stopt om 15.30 uur.
Het dak van de Grote Kerk, Rijksmonument, heeft groot onderhoud nodig. De opbrengst van de Kelderverkoop en markt wordt geheel hiervoor bestemd. Voor meer informatie: www.kelderverkoop-alblasserdam.com.
