
Inwoners van Eethen strijden mee in Miljoenenjacht om hoofdprijs van 5 miljoen euro
NieuwsEethen - Een spannend vooruitzicht voor vijftig inwoners van Eethen uit postcodegebied 4266. Zij nemen plaats in de studio van Postcode Loterij Miljoenenjacht en strijden om prijzen tot wel vijf miljoen euro.
Dit jaar bestaat Postcode Loterij Miljoenenjacht 25 jaar. Om dat te vieren maken deelnemers in de studio én thuis kans op extra prijzen. Of de inwoners van Eethen daadwerkelijk in de prijzen vallen, is zondag 5 oktober vanaf 19.55 uur te zien bij SBS6.
Naar de studio
Sander één van de gelukkigen die naar de studio komt. “Mijn vrouw en ik spelen al jaren mee met de Postcode Loterij en we zijn vaste kijkers en fan van Postcode Loterij Miljoenenjacht. Toen de uitnodiging op de deurmat viel zagen we dit als onze kans”, zegt hij enthousiast.
De inwoner uit Eethen gaat niet met een bepaalde strategie of tactiek naar de studio, hij laat alles over zich heenkomen. Het finalespel spelen naast Linda de Mol durft hij zeker aan: “Ik heb haar jaren geleden al eens ontmoet bij de bakker, dus ik hoop op een weerzien.”
Als er dan een mooi geldbedrag gewonnen wordt, dan weet Sander daar wel raad mee: “Wij zijn enorm Zwitserland fans, dus daar willen we graag weer eens heen. En wie weet, kunnen we daar een vakantiehuisje laten bouwen.”
Kans op miljoenen
De vijftig inwoners van Eethen zijn samen met inwoners van negen andere wijken uit heel Nederland aanwezig in de studio. Eén van de 500 aanwezigen maakt kans de studio als miljonair te verlaten. Diegene neemt in de finale plaats aan de desk naast Linda de Mol om het ‘Gouden Koffer Spel’ te spelen. Door de bekende gouden koffers te openen, maakt de finalist kans op een geldbedrag dat kan oplopen tot wel vijf miljoen euro.
Het door de finalist gewonnen bedrag wordt ook nog door een deelnemer van de Postcode Loterij gewonnen. Ergens in Nederland belt Winston Gerschtanowitz op zondagavond live aan om de bekende gouden koffer aan de gelukkige winnaar te overhandigen. Daarnaast verdelen de deelnemers die met dezelfde postcode meespelen als de thuiswinnaar ook dat bedrag.
25-jarig jubileum Postcode Loterij Miljoenenjacht
Dit jaar bestaat het populaire spelprogramma 25 jaar. Om dat te vieren maken deelnemers zowel in de studio als thuis kans op extra prijzen.
Zo wordt er in de studio een bedrag van 25.000 euro extra verdeeld en worden in iedere uitzending vijf postcodes verblijd die samen ieder 100.000 euro mogen verdelen.
De uitzending van Postcode Loterij Miljoenenjacht met daarin de inwoners van Eethen is zondag 5 oktober vanaf 19.55 uur te zien bij SBS6.






















