
De Lekkerste Kaas start zaterdagverkoop in Veen: ‘Klanten profiteren van onze lage prijzen’
Nieuws 4.959 keer gelezenVeen - Tot nu toe konden alleen markthandelaren, groothandelaren en boerderijwinkels voor kaas aan de Bagijnhof in Veen terecht. Sinds zaterdag is dat veranderd. Vanaf dat moment gaat Delekkerstekaas.nl de kaas ook elke zaterdag vanuit een verkoopwagen op het terrein voor de groothandel verkopen.
Consumenten waren tot nu toe aangewezen op de webshop of konden de verkoopwagens bezoeken op verschillende weekmarkten. “Maar geregeld klopten er ook particulieren bij ons aan met de vraag of ze een stukje kaas konden kopen”, vertelt eigenaar Adri den Dekker.
Eén, twee of vijftig kilo
Verkoop aan particulieren was wel mogelijk, maar tot nu toe was de zaak daar niet op ingericht. “We hebben de mensen altijd zoveel mogelijk geholpen, maar echt eenvoudig is dat niet. Een consument wil een stukje hebben van een of twee kilo en we zijn zeker in de groothandel vooral ingericht op afnames vanaf vijftig kilo”, legt Den Dekker uit.
De vragen van de particulieren zorgden er wel voor dat Den Dekker en zijn collega’s op het idee kwamen om de verkoopwagen op het terrein te zetten. “Het is ergens ook wel makkelijk voor de klanten dat ze nu zo voor kunnen rijden. Er is een ruime parkeergelegenheid op het terrein en veel mensen komen hier zaterdags toch al langs als ze in Veen boodschappen gaan doen.”
Lage prijzen
Dat de kazen rechtstreeks vanuit de groothandel komen, heeft bovendien nog een belangrijk voordeel voor de consumenten: “Op onze locatie aan de Bagijnhof in Veen worden dagelijks honderden kazen gesneden en verpakt voor de levering aan (boerderij)winkels, markthandelaren, exporteurs en onze webshop delekkerstekaas.nl. Doordat we via onze groothandel scherp in kunnen kopen, kunnen onze klanten profiteren van onze lage prijzen.”
“Op de markt zien we steeds meer klanten die op zoek zijn naar goede kwaliteit voor een lage prijs. Bovendien hebben we een uitgebreid assortiment kaas voor op brood en kaassoorten om te borrelen, te koken of te raspen. Onze kaas wordt ter plekke gesneden en verpakt. Daarnaast is het mogelijk om kaas vacuüm te laten verpakken zodat klanten de kaas langer kunnen bewaren.”
Voordelen
Maar niet alleen voor de particulieren zelf is de zaterdagverkoop aan de Bagijnhof een mooie vooruitgang. Ook voor de kaasleverancier zelf heeft de verkoop vanuit Veen een groot voordeel: “Het bespaart ons brandstofkosten en bovendien hoeven onze medewerkers niet om vier uur op te staan om naar de markt te gaan”, lacht hij.






















