Afbeelding
Foto: Erik Haverhals
update

Verdacht pakket aangetroffen bij woning in Dussen, hulpdiensten groots uitgerukt

112 3.381 keer gelezen

Dussen - Bij een woning aan het Noordererf in Dussen is vrijdagavond een verdacht pakketje aangetroffen. Wat het pakketje precies inhoudt, is op dit moment nog niet bekend.

De hulpdiensten zijn groots uitgerukt. Onder andere Defensie is met een grote vrachtwagen en meerdere teams ter plaatse om onderzoek te doen. Ook zijn twee ambulances aanwezig.

Daarnaast zijn de Officier van Dienst (OVD) van de brandweer, de Regionaal Officier Gevaarlijke Stoffen (ROGS) en het team gevaarlijke stoffen ingezet.

De bewoner van de woning is volgens de voorlichting onderzocht in een ambulance. Over de toestand van deze persoon is nog niets bekendgemaakt.

Hulpdiensten zijn voornemens om onderzoek te doen in de woning naar het verdachte pakket. Wat er precies aan de hand is, is vooralsnog onduidelijk.

UPDATE: Het verdachte pakket bij een woning aan het Noordererf in Dussen is inmiddels veiliggesteld door specialisten van Defensie. Zij voerden de werkzaamheden uit in beschermende kleding. Vermoedelijk gaat het om een poederbrief.

De inhoud van het pakket en een stof die is vrijgekomen, zijn veiliggesteld voor nader onderzoek. Personen die mogelijk met de stof in aanraking zijn gekomen, zijn ter plaatse door de brandweer ontsmet.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Het zijn de Vrienden van Kasteel Dussen: Peter (l), Lia (m) en Ankie (r).
Nieuws 7 uur geleden
Kasteel Dussen op stelten: livemuziek, kasteelmarkt en diverse activiteiten
De organisatie van het MamaCafé met v.l.n.r. Manuela, Magda, Lonneke, Marieke en Suzan.
Nieuws 23 mei, 07:25
MamaCafé na ruim elf jaar nog altijd een succes: ‘De behoefte om ervaringen te delen is er nog steeds’
Afbeelding
Nieuws 22 mei, 16:57
Open dag eendenkooi in Babyloniënbroek: uniek kijkje op bijzondere plek
De leerlingen en docenten die naar Tirana zullen reizen.
Nieuws 22 mei, 13:07
Vmbo Schans organiseert Lentefair voor goed doel in Albanië

Advertenties uit de krant

Lies Kooi.
Nieuws 22 mei, 12:07
Colum Lies Kooi: PHPD
Afbeelding
Nieuws 22 mei, 10:59
Almkerkse brouwerij lanceert Biesboschbier als ode aan het nationaal park
In het gemeentehuis kunnen vrouwen de producten anoniem pakken.
Nieuws 22 mei, 07:53
Gratis menstruatieproducten: ‘Menstruatiearmoede is schrijnend’
Foto ter illustratie.
Nieuws 21 mei, 17:18
Twee boerderijwinkels uit Altena genomineerd voor nationale verkiezing
Afbeelding
Nieuws 21 mei, 16:36
Beestjes vangen in de gracht van Fort Giessen

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen