
Ruim 400 bezoekers bij Dag van de Bouw in Streefkerk
ZakelijkStreefkerk - Ondanks de zomerse temperaturen is de Dag van de Bouw in Streefkerk een groot succes geworden. Ruim 400 geïnteresseerden brachten afgelopen zaterdag een bezoek aan project Nieuwe Haven van Blokland Bouwpartners. De belangstelling was groot en de sfeer uitstekend. Bezoekers kregen de unieke kans om het bouwproject van dichtbij én van bovenaf te bewonderen.
De stallingsgarage, die speciaal voor deze gelegenheid toegankelijk was, bood aangename verkoeling en werd een goede plek om in gesprek te gaan met de projectmedewerkers, makelaar Kooyman Eigen Huis en andere bezoekers. De catering werd verzorgd door ’t Centrum. Buiten konden bezoekers genieten van een frietje en werd er ijs geschept, wat op deze warme dag zeer welkom was.
Het absolute hoogtepunt, letterlijk en figuurlijk, was de hoogwerker van Boer BV Meerkerk. Volwassenen kregen hiermee de unieke kans om het bouwterrein vanaf circa 35 meter hoogte te bewonderen. Een spectaculair uitzicht over het project én de prachtige omgeving van Streefkerk. Een ervaring die veel indruk maakte en menig foto opleverde.
Voor Blokland Bouwpartners was dit de eerste keer dat zij deelnamen aan de landelijke Dag van de Bouw. De positieve reacties, de grote opkomst en de betrokkenheid van bezoekers maken deze eerste deelname direct tot een waardevolle mijlpaal voor het familiebedrijf.
























