Afbeelding
Foto: Han Hopman

Open middag en ‘Homebred Sale’ bij fokbedrijf Bons Holsteins in Ottoland

Zakelijk 3.108 keer gelezen

OTTOLAND • Bons Holsteins verzorgt op zaterdag 15 maart een open middag en haar ‘Homebred Sale’. Vijftien veilingnummers van top-exterieur kwaliteit komen onder de hamer. 

Naast jongvee, melkvaarzen, embryo’s en een stier zal ook een 50% aandeel verkocht worden van Bons-Holsteins Koba 291 (v. Alligator), de kampioensvaars van de HHH 2024.

De Sale zal live plaatsvinden op het fokbedrijf in Ottoland. Met een livestream verbinding kunnen ook potentiële (buitenlandse) kopers op afstand gelijktijdig meebieden. Dit wordt mogelijk gemaakt door FarmersBid.com.

Bedrijf geheel geopend

Zaterdagmiddag vanaf 16.00 uur kunnen de dieren bezichtigd worden. Het bedrijf is deze middag in zijn geheel open gesteld voor bezoekers. Vanaf 20.00 uur zal de veiling plaatsvinden. Er wordt ook aan de inwendige mens gedacht en er zal na afloop een afterparty zijn. Iedereen is welkom.

De kwaliteiten van de compleet zelfgefokte veestapel van de familie Bons leverde al meer dan 125 excellente koeien op. De kwaliteit is van Nederlands-, Europees- en zelfs wereldniveau. Het motto ‘We would like to breed the best show-cow in the world’ wordt met deze Homebred Sale uitgebreid met de slogan ‘We would like to sell the best show-cow in the world’.

Tweede veiling

Deze Homebred Sale is de tweede veiling die Bons Holsteins in haar carrière organiseert. De eerste vond plaats in 2021, vier jaar geleden. Dit was toen in verband met de corona-pandemie alleen een online sale. Dit jaar is het een live-online sale in combinatie met een open middag bij Bons-Holsteins. Het volledige aanbod aan embryo’s/pinken en koeien zal komende weken via de website www.bons-holsteinshomebredsale.com bekend worden.

Veilingmeester is Florus Pellikaan. Pedigreelezers zijn Harry Schuiling en Alice Booij.

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Ongeval op de kruising Hoogstraat-Bij de Waterschuur in Nieuwpoort
112 52 minuten geleden
Scooterrijder gewond bij aanrijding in Nieuwpoort, botst tegen woning
Afbeelding
foto’s 58 minuten geleden
Concentratie, rookwolken en steeds kleinere ringen: ringsteken in Oud-Alblas trekt weer veel publiek en deelnemers
Aubade op de Dam in Ameide.
Nieuws 1 uur geleden
Wat is er in de Alblasserwaard te doen op Koningsdag?
Willem van der Ham (geheel links) won de eetwedstrijd.
Nieuws 1 uur geleden
Acht tompoezen achter elkaar opeten: Willem van der Ham wint eetwedstrijd in Noordeloos

Advertenties uit de krant

De start van Kids and Cars in Alblasserdam.
Nieuws 11 uur geleden
Kids & Cars haalt 17.500 euro op voor twee goede doelen
Afbeelding
foto’s en korte video 16 uur geleden
Op een zonovergoten parcours strijden tegen de sneeuw: NK Bobslee op Wielen in Giessenburg biedt volop spektakel
Afbeelding
112 16 uur geleden
Corvette belandt in sloot in Oud-Alblas tijdens Kids & Cars
Afbeelding
112 20 uur geleden
Brand in Hoogblokland snel onder controle na snelle inzet brandweer
Twee meiden die meededen in de categorie basisschool groep 6 t/m groep 8.
Sport 21 uur geleden
Omloop van Goudriaan: parcoursrecord op de 12 kilometer

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen