
Ruim 70 bezoekers voor geslaagd huiskamertheaterfestival in Lexmond
NieuwsLEXMOND • Ruim 70 mensen verzamelden zich afgelopen zaterdag voor het huiskamertheaterfestival in Lexmond. In drie groepen gingen de bezoekers op pad onder leiding van een gids naar drie voorstellingen in het dorp, in de huiskamer of in de tuin.
De talentvolle Lexmondse Maartje Maria speelde de voorstelling ‘De vrouw, het kind en het meisje’ in een romantisch verlichte tuin met een indrukwekkende band. De combinatie van zang, gitaar en de cello van Jonas Pap beroerde het publiek. De ‘oude’ Lexmonders genoten er ook even van om in het oude gemeentehuis te zijn.
Bij het Wijncabaret van de Aimabele Schoften werden de gasten verrast met mooie en grappige liedjes over wijn en het leven. De diverse instrumenten maakten het muzikaal helemaal af. Tot slot speelde Elke Vierveijzer een deel uit haar voorstelling Drift, een intense voorstelling waarvoor zij ook is genomineerd met de Poelifinario prijs (voor kleinkunst). Echt een aanrader om nog de hele voorstelling te gaan kijken in het theater.
Geslaagde avond
Na afloop praten de gasten nog even gezellig na in Herbergh De Drie Snoecken. De organisatie blikt terug op een geslaagde avond: “Het team van Stichting De Drie Snoecken is erg blij dat het gelukt is om het huiskamertheaterfestival met hulp van diverse vrijwilligers mogelijk te kunnen maken voor Lexmond en omstreken! Het is heel fijn om te zien dat mensen zo laagdrempelig kunnen genieten van theater in de buurt en nieuwe mensen te ontmoeten.”
























