
Gamewalhalla in de bibliotheek van Gorinchem
NieuwsGORINCHEM • Bibliotheek Gorinchem Centrum wordt op zaterdag 17 augustus omgetoverd tot een Gamewalhalla.
Samen met The Mall jongerenwerk organiseert de bibliotheek een game-event voor jongeren van 10 tot en met 18 jaar. Het is een gratis evenement vol avontuur en plezier.
Jongeren stappen een andere dimensie binnen met VR-games of strijden samen met hun team voor de winst tijdens het lasergamen. Er is een spannend Fifa-toernooi en een virtuele cockpit waar deelnemers kunnen ervaren hoe het is om als een coureur over het circuit te scheuren. Daarnaast zijn de nieuwste PlayStation 5-games beschikbaar om uit te proberen.
De activiteiten beginnen om 17:00 uur, maar jongeren zijn vrij om later te komen of eerder te vertrekken. Naast de gaming-ervaringen staat achter de bibliotheek een frietkraam waar gratis verse patat en de lekkerste snacks, ook halal, worden geserveerd. Het game-event duurt tot 21.00 uur.
Voor meer informatie en aanmelden, bezoek de website van de Bibliotheek Gorinchem: www.bibliotheekaanzet.nl/gorinchem-centrum.






















