• Van den Boer (links) en De Groot met Lieke van den Boer (binnendienst).
• Van den Boer (links) en De Groot met Lieke van den Boer (binnendienst). Foto: Andress Kools

Makelaars Agrohome en Van den Boer samen verder

Nieuws 8.056 keer gelezen

REGIO • Agrohome uit Groot-Ammers en Van den Boer o.g. uit Helvoirt hebben de krachten gebundeld. Dankzij de samenvoeging van ervaring en mensen vormt het kantoor nu een sterke partner voor de aan- en verkoop en taxatie van agrarisch en landelijk vastgoed.

Nu de overnames zijn afgerond, treedt het bedrijf naar buiten onder een nieuwe naam: Agrohome Van den Boer Makelaardij. De mannen die de makelaardij een gezicht geven zijn Rutger de Groot en Dré van den Boer. “We kozen voor een naam die herkenbaar is voor mensen in zowel Midden-Brabant als in de Alblasserwaard en Vijfheerenlanden”, aldus De Groot. “De beide makelaardijen waren een begrip in hun regio’s.” 

Ervaring bij Optifield

De Groot beschikt over vele jaren ervaring als kavelruilcoördinator bij Optifield, adviesbureau voor het landelijk gebied. In die hoedanigheid kwam hij vaak in contact met makelaar Hans Verkerk, die vorig jaar overleed. In de laatste jaren van zijn leven droeg Verkerk zijn bedrijf steeds verder over aan De Groot, die destijds ook aan een opleiding voor makelaar begon.

Werkgebied

Een jaar geleden raakte De Groot ook in gesprek met makelaar Dré van den Boer, met een makelaars-kantoor in Midden-Brabant. “Met Optifield besloten we zijn bedrijf over te nemen en Dré als taxateur in dienst te nemen. Het werkgebied van onze bedrijven strekt zich uit van Kinderdijk tot aan Leerdam en van de Maas tot aan de Belgische grens.”

Bij klanten thuis

Dat er geen kantoor meer aanwezig is in Groot-Ammers, zullen de klanten niet merken, verzekert De Groot. “We komen graag bij de mensen thuis. Alles wat we nodig hebben is op onze laptop te vinden.”

Meer informatie over de makelaardij is te vinden op de website van het bedrijf.

Anne Marie Hoekstra

Anne Marie Hoekstra is redacteur van Het Kontakt-Alblasserwaard en Het Kontakt-Klaroen.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Christelijke basischool De Hoeksteen in Giessenburg, met rechts het gebouw van obs Het Tweespan.
Nieuws 4 uur geleden
Ruim 45.000 euro voor haalbaarheidsonderzoek nieuwbouw cbs De Hoeksteen in Giessenburg
Afbeelding
Nieuws 8 uur geleden
Klimaatexamen doen in Gorinchem: test je kennis over klimaatverandering
Afbeelding
Nieuws 20 uur geleden
Pioniertuin in Arkel groeit: informatieavonden voor nieuwe deelnemers
De bekendmaking van de opbrengst.
Nieuws 20 uur geleden
Sponsorloop in Hoornaar levert ruim 8500 euro op voor jarige kinderen in armoede

Advertenties uit de krant

Vrijheidslunch in Hoornaar.
met korte video 5 mei, 13:28
Hoornaar schuift, juist op 5 mei, met elkaar aan tafel
Afbeelding
112 5 mei, 11:13
Slachtoffer van klap molenwiek in Hei- en Boeicop is 2-jarig meisje uit Kinderdijk
Afbeelding
Sport 5 mei, 08:58
Jaco Vonk wint schaaktopper
Wendy, Carol en Robin leggen bloemen bij de plek waar hun oudoom sneuvelde.
foto’s en korte video 4 mei, 19:39
Indrukwekkende herdenking Engelse piloot in Oud-Alblas: ‘Tot vandaag is hier nog niemand van zijn familie geweest’
Echtpaar Boogaard met wethouder Arco Bikker.
Nieuws 4 mei, 11:50
Echtpaar Boogaard uit Giessenburg 60 jaar getrouwd

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen