Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Finale ‘Heel Open Vensters bakt’ op vrijdag 24 februari

Algemeen

AMEIDE • In de maand februari hebben vrijwilligers en medewerker van Open Vensters in Ameide hun best gedaan hun favoriete en allerlekkerste taart te maken in het kader van ‘Heel Open Vensters bakt’. De taarten zijn verkocht in het restaurant van Open Vensters, waarbij de opbrengst ten goede is gekomen aan de bewoners.

Om inspiratie op te doen voor deze bakwedstrijd hebben bewoners en vrijwilligers een aantal keren een bezoek gebracht aan de ‘Bakplaats’ in Ameide, de tearoom van Marjolijn van Till. Marjolijn stond zelf in 2017 in de finale van Heel Holland Bakt. Vrijwilliger Bart heeft een presentatie gehouden over het bakkersleven, en er was een uitje naar het Piazza Center met een heerlijk broodje bij Proeverz.

Als kers op de taart wordt dit overheerlijke thema afgesloten op vrijdag 24 februari met een gezellige bakwedstrijd. Zes kandidaten zullen strijden om de felbegeerde hoofdprijs en de eeuwige roem. Een deskundige jury, waaronder Marjolijn van Till, en bewoners van Open Vensters zullen de taarten beoordelen.

De finale begint tussen 14.45 en 15.00 uur met het blindproeven van de taarten door de jury. Daarna zal de prijsuitreiking plaatsvinden en bekend worden wie de meesterbakker van Open Vensters in 2023 geworden is.

Bert Bons

Redactiecoördinator van Het Kontakt-Alblasserwaard en Het Kontakt-Klaroen.nl

Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 28 minuten geleden
Burgemeester Theo Segers bezoekt basisschool in Nieuwpoort na bronzen medaille NK dammen
Simply Green.
Sport 37 minuten geleden
Simply Green vierde in Harskamp, maar blijft aan kop in klassement
Dirk Jan Verspuij.
Sport 52 minuten geleden
Dirk Jan Verspuij wint de Jan van der Meijden Bokaal voor de zevende keer
Afbeelding
Sport 1 uur geleden
HSV Groot-Ammers vist bijna 70 kilo bij elkaar tijdens de sluisbokaal

Advertenties uit de krant

De kampioenen van het jeu de boulestoernooi.
Nieuws 1 uur geleden
Nicky van Driel en Dennis Beumken zijn kampioen jeu de boules van Schelluinen
Afbeelding
Sport 1 uur geleden
Winst voor Mathieu Klop en Henk Leendertse bij HSV De Alver
Eén van de deelnemers aan Tractorpulling Tienhoven aan de Lek.
update 2 uur geleden
Ronkende trekkers en honderden bezoekers bij Tractorpulling Tienhoven aan de Lek
De huldiging van Marianne Schep als 1.000e inwoner van Ottoland.
foto’s en korte video 3 uur geleden
Ottoland verklaart zichzelf tijdens dorpsfeest onafhankelijk en huldigt Marianne Schep als 1.000ste inwoner
Knikkerprinses Maureen van Dam en knikkerkoningin Elise Kortleve.
Nieuws 4 jul, 08:15
Knikkerkoningin en knikkerprinses van 2026 van Noordeloos bekendgemaakt

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen