• Mariska van der Vliet
• Mariska van der Vliet Foto: Geurt Mouthaan
ingezonden mededeling

Mariska van der Vliet start eigen administratiekantoor

Algemeen 3.442 keer gelezen

GROOT-AMMERS • Ondernemers kunnen vanaf 1 januari aankloppen bij Mariska van der Vliet om hun (salaris)administratie en belastingaangiften te regelen. De inwoonster van Groot-Ammers start dan met Administratiekantoor Van der Vliet.

Daarmee gaat een wens die ze al veel langer had in vervulling. “De afgelopen dertien jaar heb ik met veel plezier gewerkt bij Van Jaarsveld Belastingadvieskantoor in Schoonhoven”, vertelt ze. “Naast het administratieve werk deed ik daar de afgelopen acht jaar ook de salarisadministratie. Waarom ik nu de stap heb gezet om voor mijzelf te beginnen? Er is geen directe aanleiding. Ik was er klaar voor en heb er veel zin in om in het diepe te springen.”

Mariska richt zich vooral op zzp-ers en bedrijven tot tien, vijftien werknemers. “Voor hen kan ik de boekhouding, belastingaangiften en salarisadministratie volledig of gedeeltelijk uit handen nemen. Ik heb op die terreinen meerdere diploma’s gehaald én heb inmiddels jarenlang ervaring op kunnen bouwen.”

De deur staat wijd open voor belangstellenden om vrijblijvend een afspraak met Mariska van der Vliet te maken. “Ik kom graag langs. Voor mij is het persoonlijke contact ook belangrijk, ik houd van een informele werksfeer waarin je elkaar kent.”

Zeker zo belangrijk: de Ammerse onderneemster geniet ervan om met cijfers te werken, om voor ondernemers die weinig hebben met het papierwerk alles op orde te brengen. “Daarbij denk ik ook graag mee en geef ik advies als ik zaken zie waar verbetering mogelijk is. Overigens kunnen ook particulieren bij mij aankloppen om hun belastingaangiften door mij te laten verzorgen.” 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De N3-brug bij Papendrecht gaat vanaf half juli dicht vanwege een grote renovatie van het beweegbare brugdeel.
Nieuws 1 uur geleden
Vrees voor verkeersveiligheid en sluipverkeer in Molenlanden door afsluitingen A27 en N3
Afbeelding
Sport 1 uur geleden
Visconcours om de Zederikbokaal
• De streekbus van Qbuzz bij Gelkenes.
Nieuws 1 uur geleden
Gratis ov voor minima in Molenlanden: 401 kaarten beschikbaar vanaf 1 juni
Afbeelding
Nieuws 2 uur geleden
Vier KNA-leden vieren samen 200 jaar lidmaatschap

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Nieuws 2 uur geleden
Vroege dauwtrappers beloond met prachtig ochtendlicht en vogelgezang
Het team van de Kroonschijf werd eerste.
Sport 2 uur geleden
Jeugdteam De Kroonschijf kroont zich tot Nederlands kampioen sneldammen
Afbeelding
Sport 2 uur geleden
Jesse uit Bleskensgraaf kampioen met zijn u10 team bij basketbalvereniging River Trotters
Afbeelding
Nieuws 2 uur geleden
22e Truckerstocht rijdt op zaterdag 30 mei door de Alblasserwaard
Isis Versluis in actie in het Duitse Heubach.
Sport 3 uur geleden
Misselijkheid speelt Isis Versluis parten in Heubach

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen