• Innocent.
• Innocent. Foto: Aangeleverd

Jubileumconcert coverband Innocent in De Klok in Kinderdijk

Algemeen

KINDERDIJK • Wat 25 jaar geleden als onschuldig bandje ontstond is inmiddels een volwassen band met een repertoire dat klinkt als een klok. Vandaar wellicht de keuze om in Partycentrum de Klok te Kinderdijk op zaterdag 19 november een groots jubileumfeest te organiseren.

Vrijwel alle bandleden uit het heden tot en met het nu zullen daar acte de présence geven en in diverse bezettingen nummers van toen en nu spelen. Natuurlijk is er één en ander veranderd, er zijn muzikanten vertrokken en weer nieuwe muzikanten zijn aangetrokken. Maar wat al die tijd hetzelfde gebleven is, is de passie voor blues,- en rockmuziek en de ouderwetse gezelligheid.

De band is 25 jaar geleden ontstaan tijdens een gezellig avondje bij voetbalvereniging De Zwerver. Alle leden waren op één of ander manier al verbonden of bevriend met elkaar en zo werd de basis gelegd voor een band die heden ten dage nog steeds wekelijks bij elkaar komt om te repeteren en ook om onderling gezellig een biertje te drinken.

Twee van de grondleggers van het eerste uur, drummer Henri den Ouden en gitarist/technicus Ton de Groot, hebben al die jaren al heel wat mensen zien komen en weer vertrekken. Hun wens was om zo lang mogelijk door te gaan met muziek maken en uiteindelijk een band te formeren waarbij er ouderwets geknald kon worden. Die opzet is aardig geslaagd, gezien de huidige bezetting.

De oude rotten zullen op 19 november de eerste set voor hun rekening nemen. Ze hebben het nog niet verleerd en zullen weer ouderwets losgaan en de zaal meenemen in hun enthousiasme.

De zaal van partycentrum De Klok aan de Molenstraat 117 te Kinderdijk gaat open om 20.30 uur. Entree bedraagt 10 euro. Voorverkoop is bij (oud-)bandleden of via 06-25416694.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De voorbereiden werkzaamheden voor het onderhoud aan de Papendrechtsebrug zijn begonnen.
Nieuws 1 uur geleden
CDA wil direct extra bussen en ander extra vervoer bij sluiting Papendrechtsebrug
De ondertekening van de overeenkomst, met links Tjapko van Dalen en rechts wethouder Arco Bikker.
Nieuws 5 uur geleden
Sociale huurwoningen voor starters en senioren in nieuw wijk De Vogelhof in Hoornaar
Een artist impression van de nieuwe wijk.
Zakelijk 5 uur geleden
Driekwart van woningen De Vogelhof in Hoornaar al verkocht, bouw stap dichterbij
Afbeelding
Nieuws 5 uur geleden
Gratis boottocht over de Giessen voor mantelzorgers

Advertenties uit de krant

De leden van Tarnished, op de cover van hun laatste ep.
Nieuws 6 uur geleden
Metalband uit Alblasserwaard wint jubileumeditie Open Podium Dordrecht
Veel streekbewoners deden mee aan de 1/8 Triatlon van De Spettertuin.
Sport 6 uur geleden
Veel deelnemers uit Noordeloos en wijde omgeving aan 1/8 Triatlon van zwembad De Spettertuin
De winnaars van Break the Battle.
Nieuws 6 uur geleden
Geslaagde eerste editie Break the Battle in Arkel
Alle woningen in Groot-Ammers van het gas af: dat is het streven van Duurzaam Energie voor Ammers.
Nieuws 7 uur geleden
Duurzaam Energie voor Ammers: onderzoek naar oplossingen om woningen aardgasvrij te maken
De vanwege werkzaamheden afgesloten A27 bij het viaduct over de N214.
Nieuws 20 uur geleden
Gemeente Vijfheerenlanden neemt extra maatregelen als gevolg van verkeersproblemen: vrachtverkeer omgeleid

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen