Afbeelding
Foto: Geurt Mouthaan

Burgemeester Nino slaat eerste paal nieuwe hoofdkantoor Montapacking in Molenaarsgraaf

Algemeen

MOLENAARSGRAAF • Eén van de werknemers van Montapacking, Nino Balder, sloeg donderdagmiddag de eerste paal van het nieuwe hoofdkantoor van Montapacking in Molenaarsgraaf.

Daarvoor werd hij door look-a-likes van koning Willem-Alexander en koningin Máxima uitgeroepen tot interim-burgemeester van Molenlanden. Op de uitnodiging stond vermeld dat burgemeester Dirk van der Borg de officiële handeling zou verrichten, maar daar bleek een 'practical joke' achter te zitten.

Al wuifde Edwin van der Ham, directeur van Montapacking, Van der Borg nog wel lof toe. "We hebben na de brand in 2018 de nodige juridische claims gehad en veel tijd moeten steken in het overleg met allerlei organisaties. Eén organisatie heeft daarbij steeds alle medewerking verleend: de gemeente Molenlanden en in het bijzonder burgemeester Dirk van der Borg. Daar hebben we veel steun van gekregen."

Archeologische vindplaats
Om vervolgens te vertellen dat de echte burgemeester niet kon komen, gezien het risico dat door het slaan van een eerste paal een archeologische vindplaats verstoord zou kunnen worden. "Dat risico wilden ze op het gemeentehuis niet nemen", grapte Van der Ham. 

Met hulp van 'Willem-Alexander en Máxima' werd ter plekke een interim-burgemeester benoemd: Nino Balder, één van de medewerkers met een afstand tot de arbeidsmarkt die bij Montapacking de handen uit de mouwen steken. Hij kreeg de eer om de eerste paal te slaan.

Planning
Het pand van Montapacking aan de Polderweg Oost in Molenaarsgraaf ging verloren na een grote brand in 2018. Edwin van der Ham: "Destijds zei ik dat we binnen een jaar een nieuwe vestiging hier zouden hebben. Dat bleek te positief gedacht. We hopen nu in het derde kwartaal van volgende jaar klaar te zijn."

Geurt Mouthaan

Redacteur/fotograaf van Het Kontakt-Alblasserwaard en Het Kontakt-Klaroen.nl. Daarnaast actief voor de magazines van Kontakt Mediapartners.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 2 uur geleden
Waterschap Rivierenland voert op grote schaal water aan en verhoogt waterpeilen: ‘Bouwen voorraad op voor komende droge periode’
Afbeelding
Nieuws 3 uur geleden
Leges Omgeving en Ruimtelijke Ordening leveren Molenlanden ruim 1,6 miljoen euro minder op dan begroot
Afbeelding
Nieuws 4 uur geleden
Gasten De Zonnebloem Brandwijk en Oud-Alblas maken uitstapje naar Klein & Dorst in Brandwijk
• De dijk langs de Lek in de Alblasserwaard.
Nieuws 4 uur geleden
‘Onvoldoende duidelijkheid herstel schade aan natuur door dijkversterking tussen Streefkerk, Ameide en Fort Everdingen’

Advertenties uit de krant

De GGD-medewerkers geven informatie over een gezonde leefstijl.
Nieuws 20 uur geleden
Gezondheidstour van GGD Zuid-Holland Zuid komt naar Groot-Ammers
Luuk de Jong met zijn mountainbike. Om zijn nek de drie medailles van zijn gewonnen NK’s.
Sport 23 uur geleden
Meerkerks wielertalent Luuk de Jong (8) volgt het voorbeeld van Mathieu van der Poel: ‘Ik wil prof worden’
Afbeelding
Nieuws gisteren
Reizigersvereniging Rover: ‘Verbod fietsen op hele MerwedeLingelijn gaat te ver’
Maarten van Helden tijdens één van zijn activiteiten als wethouder.
Nieuws 29 jul, 09:29
Oud-wethouder Maarten van Helden stopt als raadslid Doe mee! Molenlanden
De bewoners van De Zes Molen bij natuurplas De Donk.
Nieuws 29 jul, 07:42
Bewoners De Zes Molens uit Hoornaar genieten van Franse vakantiesferen

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen