
Brandweer heeft grote brand in loods in Arkel snel onder controle
112ARKEL • In een loods op het industrieterrein aan de Vlietskade in Arkel is zondagochtend iets voor 08:00 uur brand uitgebroken. Door de brandweer werd, vanwege de rookontwikkeling, bij aankomst direct opgeschaald naar grote brand.
De brandweer kon snel toegang krijgen tot het pand en deed een zogenaamde binnenaanval, waarna de rookontwikkeling minder werd en men de brand in relatief korte tijd onder controle kreeg.
De brand zou ontstaan zijn tijdens werkzaamheden in een spuitcabine. De brandweer heeft een overdrukventilator ingezet om de overtollige rook uit het pand te krijgen.
(bron: ZHZ Actueel)
#Brand #Vlietskade #Arkel - Door snelle inzet van de brandweer is erger voorkomen. De brand is uit en de brandweer ventileert nog na. Einde berichtgeving.
— Brandweer ZHZ (@BrandweerZHZ) September 3, 2023
Rick den Besten
Hoofdredacteur/directielid Kontakt Mediapartners, (sport)redacteur/fotograaf Het Kontakt Alblasserwaard, webmaster Regio-Voetbal.























