Afbeelding

Piet Moorelisse uit Hoogblokland neemt afscheid van buurtbus

Algemeen

HOOGBLOKLAND • Piet Moorelisse uit Hoogblokland nam onlangs vanwege het bereiken van de functionele ontslagleeftijd, die op 75 jaar is gesteld, afscheid als chauffeur van de Vereniging Buurtbussen Alblasserwaard.

Die leeftijd mag wat hem betreft naar 80 (zoal gebruikelijk in Noord-Brabant) worden opgetrokken. Ooit is hij door zijn zwager die ook als chauffeur actief was, warm gemaakt voor deze vrijwilligersfunctie. Piet was in de dertien jaar dat hij de buurtbus bestuurde het meest te vinden op de lijn 701 Sliedrecht – Gorinchem en zo een vertrouwd gezicht bij menig passagier.

Het contact met de passagiers en het rijden zelf noemt hij als het mooiste wat er aan deze chauffeurstaak is te beleven. Ook was hij op de achtergrond een technische vraagbaak voor de buscoördinator van de vereniging. Buscoördinator Arie Koorevaar veraste hem dan ook aan het einde van zijn laatste dienst met een presentje en dankte hem namens het bestuur van de Vereniging Buurtbussen Alblasserwaard voor zijn trouwe inzet die hij in zijn jaren dat hij als chauffeur aan de vereniging was verbonden heeft getoond.

Geurt Mouthaan

Redacteur/fotograaf van Het Kontakt-Alblasserwaard en Het Kontakt-Klaroen.nl. Daarnaast actief voor de magazines van Kontakt Mediapartners.

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 13 uur geleden
Dubbel geeft de doorslag voor TaLaNi
Afbeelding
Sport 14 uur geleden
Triade loopt Ventura Sport onder voet
Een billboard, ter illustratie.
Nieuws 16 uur geleden
Plan voor groot LED-scherm langs A15 bij Schelluinen van de baan
Afbeelding
Nieuws 18 uur geleden
Volop tweedehands spullen bij kofferbakverkoop op Kleyburgplein in Nieuw-Lekkerland

Advertenties uit de krant

De vrijwilligers met wethouder Sanne Zijlstra als tweede van rechts.
Nieuws 19 uur geleden
Vrijwilligers in de bloemetjes gezet na 65+ fittest Bleskensgraaf
De vrijwilligers bij de Bloemzadenbank.
Nieuws 19 uur geleden
De Bloemzadenbank op de Noordzijde 73 in Noordeloos is weer gevuld
Afbeelding
Sport 19 uur geleden
TTV Streefkerk wint touwtrektoernooi Herwijnen
Gerben Verweij met zijn prijs.
Nieuws 19 uur geleden
Gerben Verweij wint trekkerwip-wedstrijd op Fokveedag in Hoornaar
De vrijwilligers van zwembad De Dompelaar onthullen het bezoekersaantal van het afgelopen seizoen: 27.695.
Nieuws 20 uur geleden
Zwembad De Dompelaar breekt record met bijna 28.000 bezoekers

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen