Afbeelding

Zwembad De Tobbe in Arkel zet in op duurzaamheid

Algemeen

ARKEL • Zwembad De Tobbe in Arkel wil de komende jaren inzetten op waterbesparing, minder gasverbruik en meer zonne-energie.

Op zaterdag 5 mei om 12.00 uur gaat zwembad De Tobbe weer open. Het is de start van een jubileumjaar, want De Tobbe bestaat dit jaar 35 jaar. Om dit te vieren houdt het zwembad tijdens het hele seizoen extra activiteiten. Het jubileumjaar staat in het teken van duurzaamheid en toekomstbestendigheid.

"35 jaar: een mooie mijlpaal om te vieren, maar zeker niet om stil te blijven staan", aldus Esther Jägers, voorzitter van het bestuur van de Tobbe. "De volgende 35 jaar willen we het zwembad nog langer 'duurzaam' open houden. Dit betekent dat het bestuur inzet op meer waterbesparing, minder gasverbruik en meer gebruik maken van de zonnestralen. Samen met de gemeente Giessenlanden streven we naar innovatieve maatregelen om het zwembad toekomstbestendig te maken en te houden."

Energiescan
De Tobbe heeft duurzame plannen gemaakt naar aanleiding van een energiescan die de gemeente Giessenlanden gratis aan sportverenigingen heeft aangeboden. Verenigingen die duurzame maatregelen willen uitvoeren kunnen gebruik maken van een stimuleringslening. Meer informatie kunnen organisaties vinden op www.giessenlanden.nl/duurzaam.

Extra activiteiten
De activiteiten in het jubileumjaar vermeldt De Tobbe op https://tobbearkel.nl.

Geurt Mouthaan

Redacteur/fotograaf van Het Kontakt-Alblasserwaard en Het Kontakt-Klaroen.nl. Daarnaast actief voor de magazines van Kontakt Mediapartners.

Laatste nieuws

Gerben den Butter en Dirk van de Graaf.
Sport 5 minuten geleden
Streefkerkers worden wereldkampioen touwtrekken in Zuid-Afrika
Afbeelding
Zakelijk 16 minuten geleden
Jaspers verlengt hoofdsponsorschap SV Meerkerk met zes jaar
Een gratis luier- en hygiëneshop in Kamp Mavrovouni op het eiland Lesbos
Nieuws 22 minuten geleden
Luieractie voor vluchtelingen: inzamelpunten op dertien plaatsen in de Alblasserwaard
Afbeelding
Nieuws 20 uur geleden
Lek en Waard Wonen viert 80-jarig bestaan met huurders

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Sport 20 uur geleden
Volley Meerkerk’95 bekert verder
Afbeelding
Sport 20 uur geleden
Meindert Bouman kampioen driebanden
Afbeelding
Nieuws 21 uur geleden
Echtpaar Tukker uit Molenaarsgraaf 60 jaar getrouwd
De locatie De Beemd in Hoogblokland.
met korte video 22 uur geleden
Hoogblokland protesteert opnieuw tegen opvang: mogelijk ook nog bijeenkomst voor Meerkerkers
Afbeelding
Zakelijk 22 uur geleden
Superkeukens verlengt hoofdsponsorschap ASV Arkel met drie jaar

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen