Afbeelding

Herinrichting voor het Waardje in Arkel

Algemeen

ARKEL • Het Waardje in Arkel wordt opnieuw ingericht. Het terrein krijgt een parkachtige uitstraling, compleet met wandelpaden en picknickbanken.

Er komen ook parkeerplaatsen die via een nieuwe afrit zijn te bereiken. In de zomermaanden is het terrein geschikt als voetbal- en volleybalveld. En in de wintermaanden kan er geschaatst worden.

Vergunning afrit
De werkzaamheden aan het Waardje in Arkel starten zodra het Waterschap Rivierenland de vergunning voor de afrit heeft verleend. Dit is naar verwachting in januari 2020. De aannemer, HABO BV uit Noordeloos, begint dan met de werkzaamheden waar de eventuele ijspret geen hinder van ondervindt. Het gaat dan om het voorbereidende werk voor de afrit en de parkeerplaatsen.

Schaatsplezier
De werkzaamheden aan het deel waar de ijsbaan ligt starten na het schaatsseizoen. Op deze manier kan er, als het winterweer het toelaat, ook dit winterseizoen nog geschaatst worden. Het gaat dan om het afgraven van puin, het egaliseren van het ijsbaanterrein en de aanleg van wandelpaden.

Achtergrond
De plannen voor het opknappen en verbeteren van het Waardje in Arkel kennen een lange aanloop. Meerdere partijen hebben daarbij initiatief getoond en meegedacht. De uitdaging van het project was een beperkt budget tegenover behoorlijk wat wensen. Deze renovatie van het Waardje is een van de laatste onderdelen van het Centrumplan Arkel.

Bert Bons

Redactiecoördinator van Het Kontakt-Alblasserwaard en Het Kontakt-Klaroen.nl

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Sport 23 minuten geleden
Duiken, smashen en zweten: beachvolleybaltoernooi AVVA in Ameide treft zomerse omstandigheden
De locatie in Hoogblokland waar mogelijk een azc komt, met op de achtergrond Meerkerk.
Nieuws 1 uur geleden
Dorpsberaad Hoogblokland: ‘Opvang 150 asielzoekers overschrijdt nog steeds de draagkracht van het dorp’
Een van de gevangen vissen.
Sport 4 uur geleden
Hengelsportvereniging Groot-Ammers haalt bijna 660 kilo vis op uit de Lek
De nummers een en twee van het toernooi.
Sport 4 uur geleden
Jeugdtennistoernooi in Ameide trekt veel deelnemers

Advertenties uit de krant

Het winnende team van De Wegwijzer uit Nieuw-Lekkerland.
Nieuws 4 uur geleden
De Wegwijzer uit Nieuw-Lekkerland wint techniekwedstrijd bij Museum De Koperen Knop
Afbeelding
Sport 4 uur geleden
Roy den Hartog wint Ta-La-Ni clubkampioenschap tafeltennis in Nieuwpoort
De ontvangers van de grotere giften.
Nieuws 4 uur geleden
Kringloopcentrum Graafstroom deelt duizenden euro’s uit aan goede doelen
Jan van Dam.
Nieuws 5 uur geleden
Harmonieorkest Arkel verwelkomt nieuwe dirigent Jan van Dam
Afbeelding
Sport 5 uur geleden
Jan de Ruiter en Kees Slob winnen bij hengelsportvereniging De Alver

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen